Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Ogłoszenie:

Praca Magazynowa Bez Doświadczenia !

dodano: 2018.04.04 ważne do: 2018.06.09 wyświetleń: 288
Szczegóły ogłoszenia:

Szukasz pracy, której obowiązki opanujesz bezproblemowo? Chcesz uzyskać szansę na rozwój osobisty? Interesują Cię tylko atrakcyjne oferty pracy? Masz skończone 18 lat? 
Jeśli tak - poniższa oferta pracy skierowana jest do Ciebie!

Na tym stanowisku czeka na Ciebie:
• Prosta praca magazynowa, którą opanujesz w bardzo krótkim czasie
• Sortowanie oraz pakowanie przesyłek
• Kompletowanie zamówień magazynowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę 
• Możliwość pracy na pół etatu - 2 dni po 10,5h (do wyboru zmiany: pn-wt, czw-pt, sb-ndz) lub na cały etat - 4 dni po 10,5h (śr-sob, ndz-śr, czw-pn, czw-niedz, sob-wt)
• Wypłatę zawsze na czas
• Prywatną opiekę medyczną u lekarzy specjalistów
• Stałą podstawę (stawka godzinowa 15 zł/h) + dodatek nocny+ premię do 15% + dobrze płatne nadgodziny
• Codziennie ciepły, domowy posiłek za 1 zł
• 26 dni urlopu przysługującego już od pierwszego dnia pracy
• Możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji
* Bezpłatny transport z ponad 100 miejsc w woj. Zachodniopomorskim

Poleć nas swoim znajomym i zaaplikujcie razem!
Kontakt : +48 723 190 990 lub 723 190 259
Nie czekaj, zadzwoń lub napisz już teraz!
Rekrutacja online: http://www.adecco.pl/magazyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa
personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę
stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko.
Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt.
 
Kontakt
Adecco
Szczecin ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA