Dzisiaj jest: 10.6.2023, imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty
Ogłoszenie:

Prasy taśmowe do odwadniania osadów

dodano: 2023.03.23 ważne do: 2023.06.21 wyświetleń: 96
Szczegóły ogłoszenia:
Posiadamy w ofercie prasy taśmowe do odwadniania osadów wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu prasa taśmowa może być używana także w szkodliwych warunkach. Jest to także bardzo uniwersalne rozwiązanie, które może być stosowane w przemyśle spożywczym, papierniczym, można używać je do oczyszczania ścieków oraz różnego rodzaju odpadów przemysłowych. W ofercie znajdują się cztery rodzaje pras o szerokości taśmy od 500 mm do 1200 mm.

Prasa taśmowa do osadów to urządzenie stosowane w różnych dziedzinach przemysłu, które służy do osuszania osadów. Osad to materiał stały, który powstaje w procesie oczyszczania ścieków oraz innych substancji. Osad jest często wilgotny i zawiera dużą ilość wody. W celu pozbycia się nadmiaru wody, osad musi być osuszony. Na początku osad jest zazwyczaj podgrzewany, aby usunąć z niego część wody. Następnie przekazywany do prasy taśmowej, gdzie jest ściskany w celu usunięcia wody. Prasa taśmowa może działać na zasadzie mechanicznej, hydraulicznej lub pneumatycznej, zależnie od modelu. Dzięki temu firmy z różnych gałęzi gospodarki mogą liczyć na dużą redukcję kosztów związanych z utylizacją odpadów.

Oferujemy prasy taśmowe na indywidualne zamówienie, urządzenie będzie przystosowane do konkretnego rodzaju osadów. Więcej informacji uzyskają Państwo:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o.

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

tel.: +48 81 752 12 25

e-mail: biuro@montech.pl

Kontakt
prasatasmowa
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaczarowany Dzień Dziecka. Fotorelacja