OstatnieSprzatanie.pl - Sprzątanie po zgonach

O firmie

W trakcie rozkładu ciała po śmierci uwalnianych jest ponad 30 związków chemicznych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Dokładne sprzątanie mieszkań po zwłokach warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej po śmierci, która wykona usługę szczegółowo, skutecznie i bezpiecznie.

Firma Kastelnik już od wielu lat zajmuje się fachowym sprzątaniem po śmierci. Naszą siłą są najwyższe standardy obsługi. Działamy zgodnie z normami prawa oraz przestrzegamy wszelkich procedur BHP. Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W pracy wykorzystujemy wyjątkowo niezawodne środki dezynfekujące oraz specjalistyczny sprzęt do czyszczenia i dezynfekcji. Posiadamy m.in. przemysłowe generatory ozonu, maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu, profesjonalne wytwornice pary oraz zmgławiacze elektryczne ULV. Dużą uwagę przykładamy do prawidłowego transportu materiałów niebezpiecznych i przewozimy je wyspecjalizowanym pojazdem w opakowaniach, które uniemożliwiają ujście do środowiska (znacznik „biohazard”). Wystawiamy certyfikat dotyczący specjalistycznego sprzątania po zgonach.