Polstal - Hurtownia Stali

O firmie

Firma Polstal z Sosnowca to ceniona hurtownia stali i wyrobów hutniczych. Naszą specjalnością jest dostarczanie wyrobów hutniczych nietypowych, trudno dostępnych, produkowanych m.in. ze stali kotłowej, stali corten, stali czarnej, stali żarowej, czy stali nierdzewnej. Chętnie przygotowujemy wyroby na specjalne zamówienie klienta. Prowadzimy także sprzedaż materiałów ze stali węglowej, pochodzących od renomowanych producentów z Polski i zagranicy. Z naszych usług korzystają przede wszystkim krajowi i zagraniczni producenci konstrukcji stalowych oraz firmy z sektora energetycznego.

Posiadamy także własny, nowocześnie wyposażony zakład konstrukcyjny, w którym od ponad 5 lat prowadzimy działalność produkcyjną. W naszej bogatej ofercie znajdują się również usługi związane z obróbką elementów stalowych.

Siłę naszej hurtowni stali w Sosnowcu stanowi wykwalifikowana i kompetentna załoga oraz wysoka jakość wyrobów. Te atuty pozwalają nam zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację. Gwarantujemy również indywidualne podejście do każdego klienta.

Rozwój oraz stałe podnoszenie standardów obsługi jest jednym z głównych priorytetów firmy Polstal z Sosnowca. Jakość naszych usług była wielokrotnie wyróżniana podczas prestiżowych plebiscytów (m.in. Gazele Biznesu), co napawa nas dumą i jest największą motywacją do dalszej pracy.