Łomzik - Skup samochodów

O firmie

Łomzik to stacja demontażu samochodów i skup aut w Tymbarku. Nasza oferta obowiązuje jednak nie tylko w okolicach Tymbarku - skupujemy auta na terenie całej Polski. Zajmujemy się skupem każdego rodzaju pojazdów od samochodów osobowych aż po motocykle. 

W naszej firmie oferujemy skup samochodów niezależnie od jego typu, marki, modelu, rocznika oraz stanu. Skupujemy samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe, motocykle - w tym egzemplarze uszkodzone, powypadkowe i zdekompletowane. 

By skorzystać z usług naszego skupu aut wystarczy jedynie kontakt telefoniczny oraz podstawowy opis samochodu, który podlega sprzedaży. Na podstawie tak przeprowadzonego wywiadu jesteśmy w stanie dokonać wyceny pojazdu, a także umówić się na dogodny termin odbioru. Koszt transportu jest również ustalany indywidualnie w zależności od odległości. Dysponujemy własną lawetą, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do państwa w każdym zakątku Polski. Ponadto, za pojazd płacimy gotówką, od razu po odbiorze. Jeśli chcesz szybko, bez zbędnych formalności pozbyć się swojego auta, skup aut Łomzik to najlepsze rozwiązanie!.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był zadowolony z przeprowadzonej sprzedaży. Zapewniamy uczciwy skup samochodów i ich wycenę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!