Ex Solution - Bezpieczeństwo Techniczne

O firmie

Instytut Bezpieczeństwa Technicznego Ex Solution z Rudy Śląskiej z powodzeniem od wielu lat zajmuje się dbałością o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa technicznego pracy w przemyśle zagrożonym występowaniem atmosfer wybuchowych. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi spełniały oczekiwania naszych partnerów oraz wysokie wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku. Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Trzon działalności tworzy wykwalifikowana i profesjonalna kadra, która posiada ponad 15 letnie doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z bezpieczeństwem technicznym. Wszyscy pracownicy firmy wywodzą się z jednostek notyfikowanych w zakresie ocen bezpieczeństwa przeciwwybuchowego, dzięki czemu możemy świadczyć najwyższej jakości usługi.

Nasza szeroka oferta obejmuje wsparcie w zakresie zarówno budowy, jak i nadzoru systemów zarządzania jakością oraz prowadzenie badań konstruktorskich i badań typu urządzeń przeciwwybuchowych. Zapewniamy również wsparcie dla producentów i projektantów urządzeń elektrycznych, nieelektrycznych i systemów ochronnych, przeznaczonych do użytku w strefach zagrożonych wybuchem, na każdym etapie ich tworzenia: od projektu, przez certyfikację, po produkcję wyrobu finalnego oraz fachową pomoc dla użytkowników i projektantów instalacji Ex na każdym etapie jej funkcjonowania. Instytut Bezpieczeństwa Technicznego Ex Solution realizuje także specjalistyczne szkolenia ATEX.