dzwigislask.com.pl

O firmie

MAX-BUD1 to dynamicznie rozwijająca się firma ze Świętochłowic na Śląsku, które swoje wysokiej jakości usługi dźwigowe świadczy z powodzeniem na terenie całego kraju. Dysponujemy dźwigami o różnych parametrach – udźwigach od 10 do 500 t i wysokościach podnoszenia od 10 do 141 m. Nasz park maszynowy składa się z wysokiej jakości klasy dźwigów marki Liebherr, a także mniejszych żurawi Polan i Jelcz.
Oferowane na wynajem dźwigi i żurawie doskonale sprawdzą się do wszelkich zadań m.in. prac budowlanych, leśnych, rozładunku i przenoszenia materiałów. Służymy fachową radą w doborze optymalnego dźwigu do danego zakresu prac. W naszej wypożyczalni znajduje się także profesjonalny osprzęt dźwigowy (trawersy, zawiesie, czy kosze do podnoszenia ludzi). W ramach naszych usług dźwigowych oferujemy także wynajem żurawi z operatorem. Już nie musisz posiadać pracowników z odpowiednimi uprawnieniami do obsługi.
Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i większych przedsiębiorstw, wykonujących prace dźwigowe zarówno sporadycznie, jak i regularnie. Dostęp do wielu dźwigów o różnych parametrach i brak konieczności zakupu własnych maszyn to w ogólnym rozrachunku ogromna oszczędność! Zapraszamy do zapoznania się z szeroką oferta wynajmu dźwigów i żurawi oraz naszych pozostałych usług dźwigowych. Skontaktuj się z nami i omów zakres robót – my zajmiemy się resztą!