Azymut - Geodeta Jerzy Kielan

O firmie

AZYMUT to lokalna firma działająca w Stargardzie w 1992 roku. Dzięki zespołowi profesjonalistów zyskaliśmy uznanie wśród klientów Stargardu i okolic. Pracujemy na sprzęcie najnowszej technologii, który pozwala nam realizować dla Państwa zlecenia na najwyższym poziomie i w bardzo krótkim czasie, gwarantując precyzję pomiarów. Nowoczesne oprogramowanie geodezyjne pozwala nam wykonywać dokumentacje we wszystkich możliwych standardach narzuconych przez inwestorów. Usługi Azymut to m.in.: mapy do celów projektowych, mapy tematyczne, podziały nieruchomości, wznowienie granic, inwentaryzacja powykonawcza obiektów.

Współpracujemy z szerokim gronem specjalistów m.in. z architektami, projektantami, deweloperami, inspektorami budowlanymi oraz podmiotami zajmującymi się obrotem nieruchomości, w tym z kancelarią rzeczoznawcy majątkowego: Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Zbigniew Witkiewicz.

Jako nasz Klient mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w zakresie usług geodezyjnych. Nasze biuro znajduje się kilka kroków od serca Stargardu, od Rynku Staromiejskiego, a obok budynku darmowy parking.

AZYMUT to nie tylko geodezja – od lat organizuje oraz wspiera lokalne akcje, dzięki którym zmienia życie osób potrzebujących na lepsze. Wiemy, że dobro powraca!
 

Produkty

Geodezyjna obsługa inwestycji:
-
tyczenie obiektów i sieci uzbrojenia terenu
- pomiary realizacyjne
- powykonawcza inwentaryzacja budynków i przyłączy
- pomiary objętości mas ziemnych
- pomiary przemieszczeń terenów, obiektów, konstrukcji i urządzeń

Opracowanie map do celów:
- projektowych
- tematycznych
- prawnych i budowlanych
- planistycznych

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

Wyłączanie gruntów z produkcji rolnej i leśnej

Klasyfikacja gruntów