Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Intensywny piłkarski weekend rocznika 2007

Dodano: 7 lat temu

Orliki Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard z rocznika 2007 w sobotnio- niedzielny weekend

z 14 na 15 stycznia uczestniczyli w dwóch turniejach w Szczecinku i Koszalinie. W ,,Noworocznym Turnieju" zorganizowanym przez AP Szczecinek nasz zespół wywalczył pierwsze miejsce pokonując w finale drużynę gospodarzy,  a we wcześniejszych meczach pokonał m.in. zespoły Chojniczanki Chojnice i U-2 Bytów. W turnieju wzięło udział 8 zespołów. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz zawodnik Bartosz Kurzawa.

Druga grupa AP Błękitni Stargard rocznika 2007 uczestniczyła w dwudniowym turnieju ,,Bałtyk Transport Cup" organizowanym przez klub piłkarski AP ,,Bałtyk Koszalin". Koszaliński turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Udział w nim wzięło 12 zespołów z klubów o uznanej marce szkolenia dzieci i młodzieży w Polsce. Po wielu emocjonujących meczach nasi młodzi zawodnicy wywalczyli 4 miejsce w turnieju przegrywając potyczkę o trzecie miejsce serią rzutów karnych z Dragonem Bojano. Zwycięzcą turnieju została drużyna Śląska Wrocław. Trenerami chłopców z rocznika 2007 w Akademii Piłkarskiej Błękitni są Panowie Andrzej Ziętkowski i Maciej Więcek.

Szczególne podziękowania za pomoc logistyczną w organizacji wyjazdów na turnieje należą się rodzicom dzieci trenujących w Akademii Błękitnych.

Więcej informacji,  zdjęcia i materiał filmowy z koszalińskiego turnieju mogą Państwo znaleźć pod poniższym linkiem.

Źródło: Błękitni Stargard