Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

W 5 kolejce ? piąte zwycięstwo

Dodano: 8 lat temu

W środowym pełnym emocji spotkaniu kibice zgromadzeni na hali OSiR mogli zobaczyć prawdziwy kunszt trenera Koziorowicza oraz charakter i potencjał biało-bordowej drużyny.

W 5 kolejce sezonu nasi koszykarze pokonali bardzo mocno zmotywowana Astorie Bydgoszcz 87:77.

Brawa dla całej drużyny za 5 kolejkę i piąte zwycięstwo, a w szczególności dla Huberta Pabiana za 20 pkt, Damiana Janiaka za 19 pkt oraz Marcina Dymały za 17pkt, 11 asyst oraz 9 zbiórek.

W tym emocjonującym spotkaniu od początku wysoką poprzeczkę postawili goście z Bydgoszczy. Prowadzili oni ponad 28 min w całym meczu, a nasz zespół tylko ponad 9. W czterech kwartach było 7 zmian w prowadzeniu i 4 remisy. Pierwszą kwartę wygrali koszykarze Astorii 26-32 i pokazali w niej, że łatwo nie będzie. Druga kwarta wygrana przez Spójnię 27-19 doprowadziła, że nasz zespół zwycięski po pierwszej części spotkania schodził do szatni. trzecia kwarta bardzo wyrównana, ale wygrana przez bydgoszczan 15-19. Praktycznie o wygranej w meczu zadecydowała ostatnia kwarta. Wygraliśmy ja my, 19-7 doprowadzając do piątej wygranej w tym sezonie.

Dziękujemy kibicom za wsparcie i świetny doping, który naprawdę nam pomógł.